بلاگ

ژست عکس عروس و داماد | بهترین مدل های فیگور عروسی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از آنجا که امروزه اکثر عروس و داماد ها به داشتن عکس های یادگاری زیبا و خاطره انگیز از بهترین شب زندگی خود تمایل دارند، باید در انتخاب آتلیه عکاسی خود دقت کافی داشته باشند. عکاس های حرفه ای، در آتلیه های حرفه ای قادرند با انتخاب ژست های مناسب برای عروس و داماد ها و نیز با به کارگیری تکنیک های حرفه ای عکاسی، زیباترین عکس ها را برای شما عزیزان بیافرینند.

 

ژست عکس عروس و داماد

لازم است که شما عزیزان، از قبل با انواع ژست های خاص و زیبا و متفاوت آشنائی داشته باشید و طبق سلیقه و نظر خودتان به انتخاب آن فیگورها بپردازید. البته درست است که سلیقه عروس و دامادها برای انتخاب ژشت ها متفاوت است، اما به طور کلی عده ای از آن ها به عکس هایی که به صورت ناگهانی و طبیعی گرفته می شوند علاقه نشان می هند و عده ای دیگر تمایل دارند که ژست ها و فیگورها از قبل تعیین شده باشد.

 

قطعا محیطی که در آن عکس گرفته می شود در زیبایی عکس تاثیرگذار است. فضایی که در آن عکاس ها به عکاسی می پردازند، نورپردازی و نیز چیدمان فضای انتخابی در زیبایی عکس های ایجاد شده تاثیر بسزایی دارند. مثلا عکس در فضاهای باز نظیر باغ و آبشار یا کنار دریا بسیار شیک و رمانتیک خواهد شد. به طور کلی، همانطور که ذکر شد، انتخاب ژست مناسب عروس و داماد جذاب و زیبا، برای زیباتر شدن عکس های آن ها، بسیار اهمیت دارد.

ما برای شما عزیزان برای انتخاب بهترین فیگورها و ژست ها پیشنهادات ویژه ای داریم. پیشنهادات و ایده های مورد نظر ما برای شما، همگی از میان زیباترین و رمانتیک ترین ژست های ژورنال های خارجی برگزیده و گلچین شده است. همچنین فضاهای ایده آل و زیبایی برای شما در نظر داریم. فضاهایی که متناسب با هر نوع سلیقه و علاقه مندی شما عروس و دامادهای عزیز باشد؛ شامل فضاهای باز نظیر باغ و کنار آب و ... یا فضاهای بسته با حرفه ای ترین و رمانتیک ترین روش های حرفه ای نورپردازی که به هر چه زیباتر شدن عکس های شما در مهم ترین و به یادماندنی ترین شب زندگی شما کمک خواهد کرد.


آیا تا به حال این تجربه را داشته اید که عکس های عروسی چند نفر را که دیده اید به این فکر کنید که فیگورهای آن ها تکراری است؟ این اتفاق به این دلیل روی می دهد که عکاس، ژست های یکسانی به عروس و داماد می دهد. موضوعی که عکاسان آتلیه عکاسخانه بدان خیلی اهمیت می دهند تنوع در ژست گرفتن است. از کمترین و جزئی ترین موارد نیز در زمان عکاسی غافل نمی شوند.


مهمترین نکته ای که دوست داریم هیچ زمان از آن غافل نشوید؛ لبخند است. لبخند چهره شما را زیباتر می کند و عکس شما را جذاب می نماید.

 

دوستان همراه، هنرمندان عکاس حرفه ای ما در آتلیه تخصصی عکاسخانه، بر آنند تا با به کارگیری جدیدترین و به روزترین متدهای عکاسی، و با ارائه راهنمائی های لازم جهت انتخاب بهترین مکان و نیز بهترین فیگورها و ژست های عروس و داماد و با در نظرگرفتن سلیقه و نظر خود شما عزیزان، به نحو احسنت به اثرآفرینی در به یادماندنی ترین شب زندگی شما بپردازند.