بلاگ

فیلمبرداری مجلس عروسی در اتلیه عکاسخانه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همه ی افراد دوست دارند که بهترین لحظات زندگی خود را ثبت کنند و در عکس ها و فیلم های خود، در اوج زیبایی و شکوه باشند. یکی از مهمترین وقایع زندگی که ثبت آن از اهمیت بالایی برخوردار است، مراسم عروسی شماست. شما کمتر کسی را میبینید که برای مراسم عروسی خود به اتلیه عکاسی نرفته و عکس و فیلم های بسیار به یادگار نگذاشته باشد. انتخاب اتلیه خوب در داشتن فیلم عروسی که انتظارش را دارید بسیار موثر است. فیلم ها نباید به نظر مصنوعی و فرمالیته بیایند و جذابیت و شادی مراسم عروسی باید به وضوح در فیلم نمایان بوده و به بیننده منتقل شود و تمامی این موارد به هنر فیلمبردار باز می گردد.

فیلمبرداری مجلس عروسی توسط فیلمبرداران حرفه ای و با تجربه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات فیلمبرداری HD و 4k انجام می شود. بسته به خواست شما ما می توانیم تنها از مراسم عروسی شما و یا از تمامی مراحل امادگی شما برای عروسی، آماده شدن عروس و داماد، شب مراسم، روز بعد و حتی ماه عسل نیز فیلمبرداری کنیم. در فیلمی که از عروسی شما تهیه می شود، داستان جشن عروس شما از نگاه فیلم بردار به طرز هنرمندانه ای روایت می شود.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فیلمبرداری مجلس عروسی، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با شماره‌ 09352100777 و 09352100999 تماس حاصل فرمایید.


آتلیه عکاس خانه یکی از به نام ترین استدیوهای پیشگام در زمینه فیلمبرداری عروسی در اصفهان است که دارای سابقه طولانی در این زمینه است. روز عروسی روز بسیار پر مشغله و شلوغی است. شاید به خاط این همه مشغله و همهمه خودتان نیز چندان متوجه جزئیات اتفاقاتی که در روند عروسی شما در جریان هستندف نشوید. فیلمبرداران ما با داشتن سالها تجربه در این زمین، تمامی لحظات و اتفاقات خاص روز عروسی شما را ثبت می کنند و اجازه نمی دهند که هیچ جزئیاتی از چشمان تیز بین انها دور بماند. قطعا شما خودتان نیز با دیدن فیلم عروسی خود از دیدن این لحظات شگفت زده خواهید شد.


روند فیلمبرداری عروسی در عکاسخانه

هدف ما این است که زمانی که شما فیلم عروسی خود را تماشا می کنید، تمامی حس شادی و هیجان آن دوباره برایتان زنده شود و بتوانید تمامی اتفاقاتی که در عروسی شما در جریان بوده اند را ببینید. تمامی افراد حاضر در مهمانی نیز در این فیلم حضور پرنگ دارند. تمامی این لحظات با ذوق هنری تدوین گران ما به نحوی ادیت و مونتاز شده اند که شما لحظه ای از دیدن فیلم خسته نمی شوید و به طور همزمان ترکیبی از صحنه های مدرن و سنتی، رسمی و غیر رسمی و احساسات جدیف شوخی، با مزه و با شکوه را می چشید.


تمامی صحنه های عروسی از جزئیات کوچک گرفته تا صحنه های گروهی و بزرگ، خنده ها، اشک ها و لذت شما، همه و همه در فیلم عروسی شما دیده خواهند شد.


مشاوره قبل از عروسی

قبل از عروسی شما می توانید با فیلمبرداران ما صحبت کرده و یکی از پکیج های ارائه شده برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی را انتخاب کنید و یا پکیج خاص خود را سفارش دهید. فیلمبداران ما در جلسه مشاوره به دقت به خواسته ها و نظرات شما گوش می کنند و از انها یادداشت برداری می کنند. این موضوع برای ما اهمیت حیاتی دارد چرا که به جلب رضایت مشتریان مربوط می شود. حتی ممکن است فیلمی که در نهایت تهیه شده، عالی باشد اما تا زمانی که مورد پسند عروس و داماد نباشد، ارزشمند نیست. بنابراین ما پیش از شروع کار باید انتظارات مشتریانمان را بدانیم و بدانیم که چه کارهای را باید و چه کارهایی را نباید انجام دهیم.


فیلمبرداری در روز عروسی

فیلمبرداران ما بسته به خواست شما حتی ممکن است کار فیلمبرداری را از چند روز قبل عروسی آغاز کنند. در اغلب موارد به خواست مشتریان، کار فیلمبرداری از گلفروشی و زمان اماده شدن ماشین عروس آغاز می شود. ممکن است از آماده شدن عروس در آرایشگاه نیز فیلم جداگانه ای تهیه شود. پس از آن اماده شدن داماد و رفتن او پیش عروس فیلم تهیه می شود. در مجلس عروسی نیز از تمامی لحظات ورود عروس و داماد به مجلس تا زمان خداحافظی مهمانان و وارد شدن عروس و داماد به خانه جدید نیز لحظه به لحظه فیلم برداری می شود.

 


ادیت و مونتاژ فیلم عروسی

ادیت نهایی فیلم یکی از مهمترین بخش ها در روند تهیه فیلم عروسی است. این ادیت نهایی فیلم است که تعیین می کند، محصول نهایی موفقیت آمیز هستن یا خیر. در این قسمت، عروسی شما، شکل یک روایت داستانی را به خود میگیرد. صحنه های غیرضروری در این بخش باشد حذف شوند و برخی از صحنه هاب اید به لحاظ نور و رنگ و افکت تصویری اصلاح شوند. ارتباط بین قسمت های مختلف فیلم نیز در مرحله ادیت و مونتژ ایجاد می شود. در این مرحله می توان تصمیمات خلاقانه بسیار زیادی را پیاده سازی کرد. در نهایت فیلم عروسی ظرف مدت زمان تعیین شده به‌دست شما خواهیم رساند و تاخیری در کار نخواهد بود چرا که نمی‌خواهیم در حالی که بی‌صبرانه منتظر دیدن فیلم عروسیتان هستید، از انتظار خسته و کلافه شوید.

 


هلی شات عروسی

آتلیه عکاسخانه مجهز به دوربینهای هلی شات با کنترل از راه دور است. این دوربینها می توانند در بالای سر مهمانان و عروس و داماد و در فضای مهمانی به پرواز در بیایند و از بالا صحنه های بینظیری را خلق کنند.

 

 

ما می توانیم با کمک روش فیلمبرداری هوایی از شما در ورودی مجلس عروسی و از تمامی مهمانان فیلمبرداری کنیم به طوری که تمامی عناصر در کارد فیلمبرداری دیده می شوند. این گزینه خصوصا برای عروسی هایی که در لوکیشن های فضای باز برگزار می شوند ایده ی بسیار ایده آلی است و فیلم عروسی شما را به معنای واقعی منحصر به فرد می کند. کیفیت فیلم و عکس این دوربین HD و یا 4k بوده و فیلم‌هایی با کیفیت با آن گرفته می‌شود همچنین می‌توان عکس‌هایی با کیفیت بالا جهت چاپ تهیه کرد.